Výrobky – DRZAK 2.0

Pro přehled aktuálních parametrů a informací navštivte prosím e-shop na adrese:
www.moto-drzak-mobilu.cz

DRZAK 2.0
Robustní mechanický zamykatelný držák smartphonu konstruovaný tak, aby pevně udržel mobilní telefon při jízdě na motorce.
– pohodlné ovládání jednou rukou
– uzamykatelný mechanismus
– odtlumený, vyrobený z nerez oceli
– kompatibilní s většinou smartphonů

Cena 1890Kč                   OBJEDNAT:

 

Umožňuje pohodlné ovládání jednou rukou – telefon uchopíte, přiložíte k držáku, odjistíte prstem pojistku ovládací páčky a telefon do držáku zasunete. Po uvolnění ovládací páčky se držák samovolně stáhne a zajistí. Můžete vyrazit.

Pro zvýšení bezpečí je držák opatřen zámkem, který pojistí zavírací mechanismus a zároveň zajistí, že Váš telefon zůstane Váš například když jdete zaplatit na pumpě, nebo se jen chcete rozhlédnout po okolí.

 

Konstrukce je opatřena tlumícími silentbloky pro potlačení nežádoucích rázů a vibrací od motocyklu na tělo mobilního telefonu.
Úchyty jsou navíc opatřeny EPDM polstrováním, které těsně stáhne tělo telefonu a filtruje jemné vibrace.

 

 

Držák je plně kompatibilní s většinou telefonů na trhu. Úchyty, obepínající telefon, je možné plynule nastavit v rozměru od 130x65mm až po úctyhodných 175x90mm. Různé tloušťky telefonu řeší výměnné dvakrát zahnuté úchyty dostupné ve 2 různých variantách tak, aby Váš telefon skvěle seděl na místě. Při objednání proto uveďte tloušťku vašeho telefonu. Při výměně telefonu je vyměním kus za kus aby byl přechod na nový telefon bezproblémový.

 

 

 

 

 

 

Na zadní straně je montážní plocha s dírami v rozteči 38x30mm. DRŽÁK 2.0 je tak kompatibilní se všemi přípravami pro GPS přístroje. Další možností je využití mnou vyráběného montážního příslušenství. Vybere si skutečně každý.